Fortunella - Tatilin Adresi

Kurucu firmamız Albayrak İnşaat Batı Antalya’da inşaat kalitesi ve güvenilirliği ile 1994 yılından beri asfalt yapımı, yapı malzeme üretimi ve satışı, prefabrik üretimi ve inşaatı, konut projesi alanlarında yer almaktadır.

Standartları değiştiren proje anlayışıyla Albayrak İnşaat pek çok farklı alanda sektöre öncülük etmektedir. Firmamız, Batı Antalya bölgesinde büyük ve önemli projelere imza atarak inşaat bünyesinde kısa zamanda kalitesinden söz ettirerek bölgede “aranan ve tercih edilen” bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

25 yılı aşan deneyimiyle hizmet verdiği tüm sektörlerde “değer yaratma” hedefiyle hareket eden Albayrak İnşaat, projeleriyle sosyal sorumluluk misyonunu da yerine getirmektedir. Yüklendiğimiz bu misyonla Finike’ye gelen misafirlerimize “rezidans konforunda tatil” anlayışını yaşatmayı hedefliyoruz.

Kaliteli Hizmet
Konfor
Merkezi Konum
Özel Sürprizler

Herşey Konforunuz İçin

Ailenizle geldiğiniz tesisimizde, güvenliğinizden endişe etmeyeceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Balkonlarınızda keyfini çıkartacağınız eşsiz marina ve gündoğumu manzarası, Finike’nin portakal çiçeği kokusu ve sakinliğinin tadına varacağınız bir tatil hayal edin. Tesisimiz 12 katlı olup 3 katı Fortunella suites&villas olarak 2019 Temmuz ayı itibarı ile hizmete açılmıştır. Standart,1+1, 2+1, 2+1 Rooftop, Balayı suiti oluşan 20 suitden oluşan fortunella Suites & Villas, açık yüzme havuzu, 60 araçlık kapalı otoparkı, 24 saat güvenlik kamerası, giriş katta M Migros ile tatiliniz boyunca tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. 2021’de tesisimize ek olarak 4 tane villa ekleyerek sizlere kendinizi daha özel hissettirmek istedik.

Güvenli Turizm Sertifikası

Ailenizle geldiğiniz tesisimizde, güvenliğinizden endişe etmeyeceğiniz bir hizmet sunuyoruz. FortuNella olarak ''Güvenli Turizm Sertifikası''na sahip tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.